کلمات مناسب در زمان رابطه جنسی

نوشته شده توسط

کلمات مناسب در زمان رابطه جنسی

کلمات مناسب در زمان رابطه جنسی

 

شاید در برخورد اول بکارگیری واژه های شهوانی در کلام عاطفی و بعدها در نزدیکی های زوجین  از نظر طرف مقابل شما خیلی خوشایند نباشد .

کلمات مناسب در زمان رابطه جنسی

 

شاید هم کلا” با این نوع کلام حتی درآینده هم مشکل داشته باشد شما همیشه می ترسید که مبادا بطور ناگهانی در ملاقات اول، این واژه ها به زبان شما جاری شود و در نتیجه ی آن، خود را به باد رسوایی دهید و تمام وجهه ی اولیه خود را در نگاه طرف مقابل از دست بدهید.

در اینجا به نکاتی پرداخته ایم که با رعایت آنها، استفاده ی صحیح و به موقع از این کلمات را در روابط عاطفی و جنسی با همسر خود، فرا می گیرید .

برای شروع لازمه ی بکارگیری این واژه ها گذشت زمان است پس از برقراری حس عاطفی و عاشقانه است که به زبان آوردن آنها خوشایند است نه قبل آن! بنابراین بگذارید چند صباحی بگذرد .

اگر بخواهید دقیقا” همان کلماتی را که در فیلم ها دیده ایم را به زبان بیاوریم، خیلی مضحک به نظر می رسد. شاید تصور شما بر این است که استفاده از این واژه ها مهارت خاصی می خواهد.

ولی حقیقت این است که این طرز صحبت همان کلامی است که خودمان نیز می توانیم به راحتی به زبان بیاوریم و خیلی خوب هم از عهده ی آن بر می آییم! این واژه ها دقیقا” از درون ما بر می خیزند و خود ما با توجه به وضعیت روحیمان باید طریقه ادای آن را انتخاب کنیم.
هر کسی خود می داند که با چه لحنی این کلمات را به زبان بیاورد، این بستگی به خود شما دارد، می توان با صدایی بم و رومانتیک و برخی با تغییر در زیر و بم تن صدا و در مواردی هم به آرامی و نجواکنان این کلمات را بکار برد. بسته به نوع شخصیت هر کس در بعضی موارد نحوه به زبان آوردن این واژه ها همان انعکاس نوع گفتار روزمره آن شخص است .

در برخی دیگر به کلی متفاوت است. شاید هم در حین کلام خود از تمامی حالات تن صدا برای ایجاد هیجان بیشتر در ادای واژه ها استفاده کنید تا نفر مقابل اصلا” نتواند حالت و واژه بعدی شما را، حدس بزند و در نتیجه همیشه در حالتی هیجان زده منتظر کلمه بعدی شما خواهد ماند.
بیشتر ما سعی می کنیم از بکارگیری دشنام و ناسزا جلوگیری کنیم اما تغییر در نحوه ی کلام خود با همسرمان فرصتی است تا خود را در زمان مناسب از چهارچوب ادبی حرف زدن بیرون بیاوریم.

باید اینقدر از نظر این لغات قوی باشیم که در حین این نوع کلام از لغتهای بالینی استفاده نکنیم مثل آلات جنسی و کلمات مستهجن دیگر  اگر فقر لغوی در این زمینه دارید می توانید از طریق کتاب های آموزشی و سایتهای اینترنتی و یا فیلم هایی در این زمینه اطلاعات خود را افزایش دهید.
کارول کوئین نویسنده کتاب بروز احساسات شهوانی در مطالب خود همواره توصیه کرده است که در تنهایی با خود کلمات شهوانی را تکرار کنید تا در حین نزدیکی با همسر خود نیز بتوانید بر زبان خود جاری کنید.

تنها با تکرار این واژه ها در ذهن خود، قادرید بعد ها آنها را با صدای بلند نیز بیان کنید.

بعضی اوقات خیلی از افراد از ترس تمسخر نفر مقابل این واژه ها را به زبان نمی آورند بنابراین قبل از شروع به برقراری آنها بین خود و طرف مقابلتان قوانینی بگذارید، بطور مثال، هیچ کدام از دو طرف نباید در هنگام جاری ساختن این کلمات به یکدیگر بخندند یا ایراد بگیرند و تمسخر کنند.

مادامی که این واژه ها از دهان بیرون می آید خیلی تحت اختیار نیستند و قابل اشتباه و در این بین هر دو طرف باید از اینکه مورد تمسخر دیگری قرار نمیگیرند کاملا” مطمئن باشند.

 

مطلب پیشنهادی : غذا های مفید برای تقویت نیروی جنسی

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

یک نظر

نظر بدهید