چند اشتباه آقایان در رابطه جنسی با همسر

نوشته شده توسط

2

 

خیلی از مردها به اشتباه تصور می‌کنند که رابطه ‌جنسی حتماً پیش می‌آید به نظرتان رابطه‌ جنسی بخشی از زندگی زناشویی است .

چند اشتباه آقایان در رابطه جنسی با همسر

 

اگر این باور را دارید، باید بیشتر از این جمله ساده کهعزیزم می‌خوای سکس داشته باشیم تلاش کنید. بااینکه ممکن است تصور کنید که این جمله هیچ ایراد و اشکالی ندارد اما گفتن آن به این شکل آن را یک اجبار نشان می‌دهد.

رها کردن خودتان. ممکن است بعد از ازدواج خودتان را رها کنید، به خودتان رسیدگی نکنید و حتی وزنتان بالا برود.

خودتان را کامل رها نکنید بااینکه برگرداندن همه چیز به وضع قبل از مجردی و تبدیل این شکم پر از چربی به شکم شش‌تکه قبل از ازدواج کمی سخت است اما عجله نکنید.

همسرتان شوهری می‌خواهد که از خودش مراقبت کند، از بهداشت عمومی گرفته تا نحوه لباس پوشیدنتان و وضعیتتان چه از نظر جسمی، چه فکری و چه روحی.

زود رفتن سر کار اصلی اگر بخواهید زود سراغ اندام اصلی در رابطه‌ جنسی بروید، چه با دست باشد و چه اندام جنسی‌تان اصلاً ایده خوبی نیست.

همسرتان باید قبل از اینکه سراغ آن بروید خوب تحریک شده باشد. روی کل بدن او تمرکز کنید از نوک سر تا نوک پا و ذهنش را فراموش نکنید. شده است تابحال درمورد افکارش در این مورد سوال کنید .

نادیده گرفتن کلیتوریس چوچوله خیلی از مردها ممکن است تصور کنند که توانایی ارگاسم خانم‌ها به دخول بستگی دارد بااینکه دخول همراه با لذت است اما راه اصلی برای ارضاء کردن او جای دیگری است.تنها عملکرد کلیتوریس لذت ‌دهی است.

پیس هیچوقت آن را نادیده نگیرید. اگر شما یکی از بسیار مردانی هستید که می‌دانید چه می‌گوییم به کتابخانه رفته و یک کتاب آناتومی پیدا کنید درمورد بدن او مطالعه کنید و مطمئن باشید که او قدردانتان خواهد بود.

فراموش کردن محرک‌های جنسی دیگر بیشتر زن‌ها نواحی تحریک‌کننده دیگری هم به جز سینه‌ها نوک‌سینه‌ها و اندام جنسیشان دارند.

این سه متداول‌ترین این نواحی هستند که برای مردان حین پیش‌درآمد رابطه‌ جنسی تحریک‌کننده ‌تر هستند اما باید صبر کنید که همسرتان اجازه آن را به شما بدهد.

از او بپرسید که چه دوست دارد و بعد چیزی که می‌گوید را به خاطر بسپرید. برای پیدا کردن نواحی تحریک‌ کننده همسرتان وقت بگذارید گردن شانه‌ها، پشت، باسن، پاها هم جزء نواحی متداول تحریک ‌کننده در بدن هستند.

همیشه یادتان باشد یکی از تحریک‌کننده ‌ترین جاهای بدن او، گوش‌هایش است.

دنبال امتیاز بودن. خیلی از مردها می‌خواهند فقط کمی به دست بیاورند باید بفهمید که رابطه‌ جنسی زمانی خوب است که هر دوی شما در آن شریک باشید. سعی کنید در همان لحظه زندگی کنید.

اکتشاف نکردن خیالپردازی‌های همسرتان. همه زن‌ها یک روی شهوانی دارند بااینکه بعضی از آنها نمی‌دانند که این جنبه‌شان کجاست اما تحقیقات نشان داده است که زنان با خیال‌پردازی‌های واضح و آشکار خیلی بیشتر از خیالپردازی‌های رمانتیک تحریک می‌شوند.

اگر دوست دارید که همسرتان برای شما لباس دلخواهتان را تن کند اما او حوصله ندارد، چرا شما نباید چنین کاری برای او بکنید .

اینکه فکر کنید باید مثل یک هنرپیشه فیلم پورنو رفتار کند یکی از بدترین چیزهایی که ممکن است مردی از همسرش انتظار داشته باشد این است که خیال‌پردازی‌هایی که فقط در فیلم‌های پورنو می‌تواند ببیند را برای او انجام دهد. این واقعیت نیست. او یک شیء نیست با او مثل یک ابزار رفتار نکنید.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید