زنانه

معرفی نوع های پرده بکارت دختران

نوشته شده توسط

21

 

پرده بکارت ملاک مطمئنی برای تشخیص باکره بودن نمی باشد چون انوع مختلف آن وجود دارد و ممکن است شخص انواع دیگر رابطه مانند معاشقه دهانی را تجربه کرده باشد.

معرفی نوع های پرده بکارت دختران

 

در این مواقع توصیه می شود با توجه به اطلاعات شخصی به حالتهای روانی و احساسی طرف مقابل در زمان تحریک توجه گردد چون در زمان تحریک رفتار از ناخودآگاه ناشی می شود و معمولا اشخاص کنترل کمتری بر روی حالات احساسی و روانی خود دارند و احتمال نقش بازی کردن بسیار کم می باشد.

پرده بکارت در حقیقت یک غشای نازک، همراه با سوراخ یا سوراخهایی برای عبور جریان خونریزی عادت ماهیانه از درون آن و چیزی که بطور مشخص ورودی واژن زنان رو مسدود کرده است.

این که موجودیت و مفهوم پرده بکارت چیست یکی از اسرار جاودانه و نهفته در بدن زنان است.
امروزه به یمن پیشرفت های علمی و تغییرات فرهنگی،اطلاعات ما در باره این موضوع بیشتر و نگاهمان به واقع بینی نزدیک تر شده است.
بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارت شان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن پرده بکارت کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود.

این شیوه را بریدن پرده بکارت می نامند.طی اولین دخول پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.
انواع مهم پرده عبارتند از :
۱- پرده بدون منفذ
۲- پرده مثلثی
۳- پرده نوع حلقوی(قابل اتساع و غیرقابل اتساع)
۴- پرده نوع هلالی
۵- پردهنوع پل دار(دو تکه)
۶- پرده نوع غربالی
۷- پرده نوع زبانه دار
۸- پرده نوع دندانه دار
۹- عدم وجود پرده بکارت به طور طبیعی
۱۰- پرده بسیار سخت و سفت
بکارت می تواند دارای اشکال مختلف باشد  باید دریافت که بازبینی آن نمی تواند دلیل محکمی برای اثبات این مورد باشد که فرد دارای رابطه جنسی بوده است یا خیر. این قضاوت نادرست می تواند افرادی را هم که پرده بکارت آنها در اثر فعالیتهای ورزشی ،خودارضایی، استفاده از تامپون  کشیدگی بیش از حد نبود مادر زادی تستهای پزشکی و غیره دچار آسیب گردیده به دردسر اندازد. حتی بسیاری از مدارک از این حکایت می کنند که پارگی پرده بکارت در اثر کشیدگی بیش از حد در فعالیتهایی مانند رقص ژیمناستیک و یا اسب سواری نیز شایع است.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

یک نظر

  • سلام
    من روز اخر پریودیم رابطه جنسی داشتم… از جلو…. تا اخر میبرد داخل….
    بعد خون ریزی کردم …. زیاد نبود اما ادامه داشت تا ۲روز بعدش…
    دل درد یا کمر درد نداشتم… فقط دلم میسوخت… امکانش هست پرده بکارتم پاره شده باشه؟؟؟؟ اگه اره… باید چیکار کنم؟؟؟؟

نظر بدهید