روش های تنگ کردن واژن

نوشته شده توسط

روش های تنگ کردن واژن

در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا می گویند واژن گشاد شده. این موضوع گاه سبب لذت نبردن خود شخص و شریک جنسی می شود. برای درمان گشادی واژن هم عمل جراحی هست و هم تمرینات ورزشی. خواندن این مقاله به افراد بالای ۱۸ سال توصیه می شود

 

روش های مختلفی به صورت دائم و موقت برای تنگ کردن واژن وجود دارد که روش های دائم مانند عمل جراحی و تمرینات پزشکی می باشد و روش های موقت استفاده از ژل و اسپری و کاندوم های دارای خاصیت تنگ کنندگی واژن می باشد که در ادامه با روش های مختلف آن آشنا می شویم.

عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی

عمل تنگ کردن واژن (با نام علمی رکتوسل و پرینورافی) دیواره پشتی واژن به هم نزدیک شده و در قسمت بیرونی واژن عمل ترمیم و زیبایی انجام میشود. این عمل می تواند بلافاصله بعد از زایمان طبیعی هم انجام شود و پزشک با چند بخیه واژن را تنگ تر می کند.

دستگاه تناسلی زنان

 

روش های تنگ کردن واژن

 

در این روش اگر واژن بیش از حد تنگ شود عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد که این مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانمها اتفاق میافتد مزید بر علت شده و سردی زوجین به یکدیگر را سبب خواهد شد.

روش های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن بدون عمل جراحی

تمرینات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در هنگام زایمان کشیده شده اند ، خواهد شد .این تمرینات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) نیز منجر خواهد شد چراکه باعث قوی‌تر شدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید. این تمرینات کیسه مثانه را هم سفت‌تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال این تمرین خود واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ‌تر خواهند کرد.

 

در این روش مشابه نگه داشتن ادرار، واژن را جمع کرده و پس از ۳۰ثانیه دوباره ریلکس میکنید و این کار را روزانه ۳دفعه و هر دفعه ۳۰ تا ۴۰ بار تکرار میکنید.

در زمان ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع کنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت ۴ ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها کنید تا ادرار جاری شود. تمرینات کیگل بر روی ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار وارد کرده و آنها را تمرین می دهد.
(در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر می خواهید که چک کنید تا مطمئن شوید که به ماهیچه به درستی فشار می‌آورید ، می توانید یک یا دو انگشت تمیز خود را داخل واژن کنید و بعد شروع به سفت کردن ماهیچه نمایید. اگر احساس کردید که به انگشتتان فشار وارد می‌شود حتی به اندازه خیلی کم ، مشخص می‌شود که شما در مسیر درستی حرکت می‌کنید.

روش های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با وزنه مخروط واژن

مخروط واژن یک جسم نسبتا وزن دار می باشد و در اندازه های پنبه های دوران قائدگی، که با وارد کردن آن درون واژن باید سعی کنید که آن را نگاه دارید.افزایش وزن این اجسام به مرور باعث قوی تر شدن ماهیچه های واژن می‌گردد. ابتدا از وزنه سبک شروع خواهد شد و دوبار در روز به مدت ۱۵ دقیقه به ماهیچه های واژن فشار وارد می‌گردد. زمانی که خود را در نگهداری وزنه توانا دیدید وزن وزنه را افزایش دهید .

استفاده از کاندوم ، ژل و اسپری های تنگ کننده

یکی از روش های موقت و ساده ترین روش تنگ کردن واژن استفاده از کاندوم های تنگ کننده برای آقایان و ژل و اسپری های با این خاصیت است که با داشتن مواد دارای خاصیت تنگ کنندگی به سرعت این کار را انجام داده و باعث بالا بردن کیفیت رابطه می شود.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

4 نظر

نظر بدهید