مقالات زناشویی

روش های افزایش میل جنسی

نوشته شده توسط

افزایش-میل-جنسی

 

اگر این سردی در رابطه از مسائل روانی و عاطفی موجود در زندگی مشترک که بگذریم تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله فشار کار و زندگی و هوای آلوده و تغذیه نامناسب به وجود می آید.

روش های افزایش میل جنسی

 

برای این که رابطه جنسی و در نتیجه زندگی زناشویی خود را تقویت کنید به شما توصیه می شود برای افزایش میل جنسیتان این خوراکی ها را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

 

قهوه برای خواص تحریک کننده آن بسیار شناخته شده است. تحقیقات انجام شده روی موش های آزمایشگاهی نیز تایی کرده است که این نوشیدنی به ویژه در خانم ها میل جنسی را افزایش می دهد.

عسل طبیعی حاوی ویتامین های ب و ای و روی است همه این عناصر به تقویت قوای جنسی کمک می کنند.

 

آرتیشو به دلیل میزان بالای اسید فولیک موجود در آن برای افزایش میل جنسی هم خانم ها و هم آقایان مناسب است.

 

موز از آن دسته مواد غذایی است که از قدیم به عنوان تحریک کننده میل جنسی شناخته می شود. موز تولید کننده طبیعی انرژی و حاوی بروملین است که باعث تولید تستوسترون می شود.

 

به نظر می رسد شکلات تلخ دوای هر دردی است و طول عمر را نیز افزایش می دهد. این خوراکی محبوب همچین به علت فنیل اتیل آمین موجود در آن سطح انرژی و حالت روحی را بهبود بخشیده و باعث می شود خانم ها تمایل بیشتری نسبت به رابطه جنسی پیدا کنند.

 

نگران بوی بد دهانتان نباشید و تا می توانید سیر بخورید از مزایای بیشمار سیر که بگذریم این را نیز باید درباره آن بدانید که با افزایش جریان خون و آزاد کردن نیتریک اکسید باعث افزایش میل جنسی می شود.

 

توت فرنگی که حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ث است با افزایش جریان خون هر نوع احساس خوبی را در شما زنده می سازد کافی است این میوه خوشمزه را همراه با شکلات بخورید تا تاثیر آن چند برابر شود.

احساس تندی و گرمایی که از خوردن خردل به وجود می آید و اشک را در چشمان شما جمع می کند همان چیزی است که باعث زیاد شدن میل جنسی می شود. در قرون وسطا شهرت این خاصیت خردل به حدی بود که خوردن آن را در صومعه ها ممنوع کرده بودند.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید