زنانه

دلایل سرد مزاجی جنسی خانم ها

نوشته شده توسط

سرد مزاجی

 

مشکلات زناشویی در زمره مهم ترین قاتلان میل جنسی قرار دارند برای زنان احساس نزدیکی و صمیمیت مهم ترین بخش میل جنسی است .

دلایل سرد مزاجی جنسی خانم ها

 

عواقب نزاع، ارتباط اندک، خیانت کردن یا … برای زن و مرد از میان رفتن میل جنسی است اگر با مشکلات زناشویی دست و پنجه نرم می کنید باید به متخصص مشاور مراجعه کنید.

پس از نوشیدن الکل ممکن است فکر کنید میل جنسی تان افزایش یافته است. اما نوشیدن بیش از اندازه الکل می تواند میل جنسی تان را نابود کند سعی کنید نوشیدن الکل را متوقف کنید اگر برای این کار با مشکل مواجه هستید بهتر است از پزشک کمک بگیرید.

میل جنسی تان از بین رفته است شاید علت اش این باشد که به اندازه کافی در رختخواب نمی مانید دیر وقت می خوابید یا صبح زود از خواب بیدار می شوید با بی خوابی یا بیماری مانند آپنه نوعی اختلال خواب است که سبب مکث یا توقف تنفس بیمار می شود.

دست و پنجه نرم می کنید خستگی میل جنسی را از بین می برد. برای اصلاح عادات خوابیدن از پزشک کمک کنید.
از وقتی پدر یا مادر شده اید میل جنسی تان از بین رفته است بخش زیادی از زمان تان را صرف فرزندتان می کنید استخدام پرستار برای نگهداری از بچه مفید است هنگامی که فرزند تازه به دنیا آمده تان خواب است می توانید رابطه جنسی داشته باشید.
داروها :

برخی از داروهایی که میل جنسی را از بین می برند عبارتند از :

– داروهای ضد افسردگی

– داروهای فشار خون

– داروهای ضد بارداری

– شیمی درمانی

– داروهای درمان بیماری ایدز

تغییر دوز یا نوع دارو ممکن است تاثیر گذار باشد. برای تغییر دوز یا نوع دارو باید با پزشک مشورت کنید.
اگر از اندام تان راضی باشید میل جنسی تان بیشتر خواهد شد ورزش کنید و از پزشک کمک بگیرید. داشتن احساس خوب نسبت به خود اعتماد به نفس را افرایش می دهد. اگر همسرتان اعتماد به نفس پایینی دارد، به او اطمینان دهید اندام متناسبی دارد.

وقتی اضافه وزن دارید یا چاق هستید میل جنسی تان کم می شود، از رابطه جنسی لذت نخواهید برد و اعتماد به نفس تان از میان خواهد رفت با کاهش وزن و کمک گرفتن از متخصص مشاور می توانید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشد.
مردانی که از اختلال عملکرد نعوظ رنج می برند، مضطرب هستند و میل جنسی شان را از دست می دهند اختلال عملکرد نعوظ قابل درمان است، اما زوجین می توانند با کمک متخصص مشاور از تاثیر سوء این اختلال بر روابط شان بکاهند.
هورمون تستوسترون، عامل ایجاد میل جنسی است وقتی مردان به سالمندی قدم می گذارند میزان هورمون تستوسترون بدن شان به شدت کاهش می یابد. کاهش هورمون تستوسترون، افزایش وزن، ارتباط میان فردی ضعیف و … از عوامل اصلی از بین رفتن میل جنسی است.
افسرده بودن می تواند توان لذت بردن از برقراری رابطه جنسی، مطالعه کردن تماشای فیلم، شرکت کردن در میهمانی ها خوش گذرانی با دوستان و … را از میان ببرد برای درمان افسردگی باید از متخصص مشاور و روان پزشک کمک گرفت. اگر داروی ضد افسردگی که پزشک تجویز کرده تاثیر منفی بر میل جنسی تان گذاشته به پزشک اطلاع دهید. او با تغییر دوز یا نوع دارو این مشکل را حل خواهد کرد.
میل جنسی برخی از زنان در دوران یائسگی به شدت کاهش می یابد برخی از علایم کاهش میل جنسی خشک شدن واژن و داشتن درد در حین رابطه جنسی است. اما زنان تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. میل جنسی تعدادی از زنان پس از آغاز یائسگی به شدت افزایش می یابد که رابطه مستقیمی با میزان تندرستی، اعتماد به نفس و روابط میان فردی شان دارد.
برقراری ارتباط جنسی بدون عشق و علاقه کاری عبث است صمیمیت چیزی بیشتر از رابطه جنسی صرف است.

اگر زندگی جنسی تان کسل کننده است، تلاش کنید ساعت هایی که با هم هستید را افزایش دهید و از در کنار یکدیگر بودن لذت ببرید راه هایی را بیابید تا به وسیله آن بتوانید بدون برقراری رابطه جنسی به یکدیگر عشق بورزید ایجاد صمیمت و علاقه میل جنسی تان را افزایش خواهد داد.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید