تاثیر جالب ماساژ جنسی بدن زن بر رابطه جنسی

نوشته شده توسط

ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب میشود تا آنها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یکدیگر ببرند. در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا اینکه دیر به ارگاسم میرسند، ماساژ جنسی بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد و در این امر بسیار کمک کننده است.

6 (3)

تاثیر جالب ماساژ جنسی بدن زن بر رابطه جنسی

در اینجا مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن زن را بطور ساده مرور میکنیم:

۱-ماساژ پشت بدن:

برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود را به پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید.سپس بطور متناوب با حرکات کششی، لرزشی (vibration) و دایره وار، آنرا ماساژ دهید. گاهی میتوانید گوشت بدن او را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.پوست سر را ماساژ داده و گاهی موهای او را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش را با دست فشار دهید.

۲- ماساژ جلوی بدن:

سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها را به آرامی ماساژ تحریک کنید. موهای ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خود را بهم مالیده و وقتی گرم شد آنرا روی تخمدانهای زن بگذارید. عده ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر میکند.

سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. در این هنگام بهتر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های کف لگن خود را مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

۳- ماساژ واژن:

بهتر است در این مرحله دستکش لاتکس بپوشید. میدانید که زنها به دو طریق به ارگاسم میرسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس.

 بسیاری از خانمها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر میدانند. گاهی اگر تحریکات بطور مناسب ادامه پیدا کند زن میتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.

دست خود را به یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن را به انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان را به سمت بالا ( بطرف ناف) بگیرید. لبهای داخلی و خارجی (کوچک و بزرگ) را با انگشتتان از هم جدا کرده و آنها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.

حالا یک انگشت خود را وارد واژن کرده بدنبال آن انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل کلیتوریس قرار دهید. میتوانید دست خود را فشار دهید یا اینکه بلرزانید طوریکه دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.

کف دست خود را روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود را به آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به آن بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خود را بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.

شما میتوانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن بصورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط آن (مانند چانه) لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آنرا تحریک کنید. عده ای از خانمها از این کار لذت زیادی برده و از شما میخواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت تناسلی شما بسیار حساستر است. بنابراین هرگز انگشت خود را بصورت خشک و خشن روی آن نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس میکنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک میتوانید کلیتوریس را با لبهای واژن گرفته و با آن تحریک کنید.

انگشت خود را وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود را که آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یکدیگر فشار دهید.اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد از آن خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.

یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.

تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهی از خانمها از ماساژ آنها لذت زیادی میبرند و گروهی دیگر آنرا دردناک میدانند. در صورت تمایل میتوانید آنها را ماساژ دهید.

قسمت داخلی رانها و موهای عانه را به نرمی نوازش کنید. بتدریج که زن لگن خود را بالا میبرد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی میتوانید انگشت خود را به سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب آنها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل را با لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.

به آرامی انگشت خود را وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج کنید. اگر لازم شد میتوانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خود را دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن آن با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما میتوانید سقف واژن (نقطه جی داخلی) و مثانه(نقطه جی خارجی) را تواما” تحریک نمایید.

با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای اینکار انگشت خود را روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آنرا مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. همزمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار باهم فشار دهید و همراه آن کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس را به نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آنرا بکشید.

انگشت خود را داخل واژن بشکل دایره بچرخانید و در محل ساعت ۱۲ کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن را با انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری میکند. حالا انگشت خود را بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. در اینجا و بعد از انجام همه اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زیادی از آن خواهد برد!!

6 (2)

آموزش ماساژ با نقاط عصبی حساس به فشار

از اونجایی که ماساژجنسی یا غیر جنسی بدن همسر ، در هر صورت میل جنسی ایشون رو نسبت به شما افزایش میده ، به همین خاطر آموزش ماساژ علاوه بر اینکه به همه توصیه می شه ، به زن و شوهر هایی که از کاهش میل جنسی یا عاطفی همسرشون رنج میبرند ، اکیداً سفارش میشه تا از ماساژ برای افزایش میل جنسی یا عاطفی در زندگی مشترک استفاده کنند .

در حالیکه بعضی از زوجین فکر می کنند که تنها راه ماساژ دادن بدن زن و شوهر ، لمس کردن آلت تناسلی همسرشون هستش ، نقاط زیاد دیگری هم وجود داره که بعد از ماساژ دادن ، علاوه بر اینکه احساس آرامش خاصی  بدن همسر رو فرا میگیره ، میل جنسی ایشون هم بشدت و در یک فرآیند چند دقیقه ای بسیار افزایش پیدا میکنه .

به  همین خاطر در این پست سعی کردیم تا علاوه بر نقاط تحریک پذیر جنسی ، نقاط دیگر لذت بخش بدن رو برای مساژ آموزش بدیم .

شروع می کنیم.

       ۱.   بر روی باسن و ران همسرتون به آرامی بشینید .

خیلی آروم باسن خودتون رو روی باسن همسرتون بذارید و با دستاتون گردن اون رو ماساژ بدید . بعد از اینکه تمام قسمت های گردن رو مالش دادید ، به آرومی قسمت های پایین تر ، یعنی کتف و بعدش کمر او را ماساژ بدید .

تذکر:

این کار فقط به کسانی توصیه میشه که دیگه با همسرشون رودربایتسی ندارند و به هیچ عنوان برای دختر پسر هایی که تازه نامزد کرده اند توصیه نمیشه !

البته آقایون اکثراً با پر رویی تمام هر کاری دوست دارند با نامزدشون می کنند و اینجوری ماساژ دادن بدن همسر که دیگه جای خود داره !

نکته !

برای اینکه در هنگام ماساژ دادن کمر و کتف خسته نشید ، بجای اینکه از انرژی و ماهیچه های خودتون استفاده کنید ، بهتره که مقداری از وزن بدنتون رو روی دستاتون ( که روی  کمر یا کتف همسرتون قرار داره  ) بندازید . اینطوری انرژی کمتری برای مالش بدن ایشون استفاده می کنید و بیشتر می تونید ماساژ بدید .

 • زانو هاتون رو در روی تخت یا زمین در کنار بدن مسرتون قرار بدید تا فشار زیاد بر روی بدن همسرتون کاسته بشه.

 • ۲.   استرس رو از گردن و شونه های همسرتون بزدایید !

همونطور که گردن و شانه ها با مالش خیلی سریع  واکنش نشون میدهند و احساس آرامش در بدن همسر ایجاد می کنند ، همونطور هم خیلی سریع در زندگی روزمره دچار گرفتگی و کوفتگی می شوند برای همین برای شروع یک ماساژ دوست داشتنی عاشقانه یا جنسی ، نقطه ی خوبی هستند .

برای ماساژ این نقطه ها حواستون باشه که چه مقدار فشار وارد می کنید، ماساژ رو با حرکات دایره ی با انگشت شستتون بر روی این نقطه ها شروع کنید و خیلی آروم مقدار فشار رو بیشتر کنید .

 • یادتونه که بچه بودید چطوری کلمات رو با دستاتون بخش بخش می کردید ؟! حالا میتونید همونطوری روی کتف و استخوان شانه همسرتون با دستاتون ضربه وارد کنید . اینکار باعث از بین رفتن گرفتگی های عضلات اون ناحیه میشه . بعضی از خانم ها از این حرکات در هنگام ماساژ بدن شون خوششون نمیاد و شاید هم برای یعضی ها دردناک باشه ،  برای همین فقط وقتی اینکار رو بکنید که همسرتون با انجامش مشکلی نداشته باشه .

 • ۳.   به مهره های ستون فقرات بیشتر توجه کنید .

مهره های کمر از نقاط حساس بدن زن و مرد است که شما می تونید در هنگام ماساژ تمرکز بیشتر بر روی آنها داشته باشید و حس آرامش بیشتری رو در همسرتون ایجاد کنید .

ماساز این نقطه ی حساس رو با کپل ها ( یا همون کفل ها ) شروع کنید و تا مرکز ستون فقرات ادامه بدید و بعد مهره های کمر را با شست هاتون به آرامی فشار بدید .

 • حواستون باشه که خیلی خیلی آروم مهره ها فشار بدید چراکه فشار زیاد رد این ناحیه میتونه به کمر همسرتون آسیب برسونه .
 • فشار انگشت بر روی مهره ها باید به نحوه باشه همسر شما لذت ببره نه اینکه درد بکشه.

 • ۴.   کپل ها رو ماساژ بدید .

در کپل های معمولاً توده ای از گوشت انباشته شده که با مورد توجه قرار گرفتن در هنگام ماساژ ، احساس خوبی رو در بدن شخص ایجاد میکنه و علاوه بر اینکه آرامش زیادی در بدن ایجاد میکنه شخص رو ریلکس میکنه ، باعث تحریک شدن و لذت جنسی در همسرتون میشه .

از کف دستتون برای مالیدن کپل ها استفاده کنید و هر چقدر که دوست دارید محکم یا آروم اونجا رو فشار بدید چونکه استخوانی برای درد گرفتن وجود نداره ! ماساژ کپل رو تا ستون فقرات  بصورت حرکت رفت و برگشت ادامه بدید .

 • مراقب استخوان خاجی باشید و خیلی آروم با این استخوان برخورد کنید .

 6 (1)

 •    ۵.   داخل ران ها رو ماساژ بدید .

خوب کم کم دارید به نقاط حساس جنسی زن یا شوهرتون نزدیک میشید . قسمت های داخلی ران یکی از این قسمت هاست .

به آرومی با انگشتاتون قسمت های داخلی ران رو بمالید . گوتت بدن همسرتون رو در این قسمت مثل خمیر در دستتون بگیرید و کمی ( به اندازه ای که دردش نگیره ) فشار بدید .

این کار رو برای هر پا انجام بدید و کم کم به سمت باسن و واژن حرکت کنید .

برای ماساژ ران و باسن یکی از دو راه زیر رو انتخاب کنید .

روش یک– اول با انگشت شستتون بر روی رگ های ران فشار بدید . اینکار رو از باسن شروع کنید و تا روی ران و بعد پشت زانو ادامه بدید .

برای این کار کافیه تا اول انگشت شست دست راستتون رو روی یکی از رگهای عصبی باسن قرار بدید و بعد شست دست چپتون رو یک سانتی متر پایین تر از انگشت قبلی قرار بدید و به آرومی فشار بدید .

اینکار رو ادامه بدید تا از بالای باسن به پشت زانو برسید .

بعد از اینکار حالا نوبت به نوازش جنسی میرسه . دستاتون رو کاملا به روغن ماساژ آغشته کنید.

در مصرف روغن ماساژ خصاصت به خرج ندید چونکه هرچی پوست همسرتون روان تر و لغزنده تر بشه ، ماساژ راحت تر و لذت بخش تر میشه .

به آرومی دستتون رو بر روی پاهای همسرتون بکشید ، از پشت زانو شروع کنید و تا روی باسن و نزدیکی واژن رو ماساژ بدید .

این کار زیاد نیاز به توضیح نداره . فقط کافیه بر طبق غریزتون عمل کنید . ران های همسرتون رو که عاشقش هستید با دستانتون مالش دهید و نوازش کنید .

همون طور که غریزتون به شما میگه باسن و واژن رو به آرومی نوازش کنید.

روش دو- دقیقاً مثل روش یک است ، فقط ابتدا نوازش و بعد ماساژ باسن تا پشت زانو رو انجام میدهید .

 

 1. برای ماساژ جنسی الت تناسلی همسرتون به نکات زیر دقت کنید .
 • درسته که ماساژ جنسی برای زوجین خیلی خوبه ولی همیشه هم خوب نیست !!  بعضی موقع ها زن ها در حالی هوایی نیستند که بخواهند تحریک بشوند و بعدش رابطه ی جنسی داشته باشند ( بر عکس آقایون که همیشه اماده ی نزدیکی جنسی هستند !! )
 • بعد از اینکه مطمئن شدید خانم یا شوهر شما حال و هوای ماساژ جنسی رو داره کف دستتون رو روی…..
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید