تآثیر لباس زیر در رابطه جنسی

نوشته شده توسط

ننننننننننن

 

لباس زیرتان همیشه خشک و تمیز باشد پاره نباشد پارگی لباس زیر موجب دسترسی سریع و مستقیم به قسمت حساس اندام جنسی می شود.

تآثیر لباس زیر در رابطه جنسی

 

علاوه بر این بیرون افتادن اندام جنسی از قسمت پارگی لباس ، موجب تحریک آن می شود لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت.

اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید آن را زود به زود عوض می کنید و به راحتی هم آن را دور می اندازید نترسید اسراف نمی شود در این مورد با گشاده دستی هر چه بیشتر عمل کنید .

خیلی ها به دلیل این که لباس زیرشان در معرض دید دیگران نیست  آن را تا چندین سال به بدترین وضع نگه می دارند .

شما خیلی محترمید و لباس زیرتان هم باید در شانتان باشد لباس ها آبکش شده و از جنگ جهانی برگشته ، چرک مد شده … در شان شما نیست.

شخصی تنها در اتاقی بسیار مودبانه نشسته بود و مشغول مطالعه بود. به او گفتند اینجا که کسی نیست . چرا راحت نمی نشینی گفت خودم که هستم ! انسان باید احترام و کرامت انسانی خودش را در بالاترین حد ممکن رعایت کند .

لذا در مورد لباس نیز به نحوی که گفته شد، عمل کنید اگر از نظر توان مالی مشکل دارید هر از گاهی لباس های زیر خود را بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود .

لباس زیر خود را تعمیر کنید و همچنین می توانید برای خود لباس زیر بدوزید به جنس لباس زیرتان هم توجه کنید ازجنس نخی معمولی استفاده کنید .

شورت های لیز چسبان و بسیار لطیف محرکند به ویژه لباس های زیر خانم ها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته می شوند.

برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر . برخی از رنگ های لباس های زیر وقتی پوشیده می شوند با ترکیب رنگ بدن شخص بسیار محرک و هوس برانگیز می شوند.

پوشیدن این گونه شورت ها و لباس ها توصیه نمی شود فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباس ها استفاده کنید .

و گرنه این لباس ها زمینه مساعدی را برای خودارضایی فراهم می آورند . علاوه بر این معمولا در ساخت این لباس ها به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند لذا موجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی می شود.

پس بهترین لباس زیر  لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد  هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد ،

برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است  البته این توصیه برای تمام اشخاص است نه فقط آنان که مشکل خود ارضایی دارند .

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

یک نظر

نظر بدهید