اندازه مناسب آلت جنسی آقایان

نوشته شده توسط

اندازه مناسب آلت جنسی آقایان

11131358825048300

 

اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند رشد آلت بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود .

اندازه مناسب آلت جنسی آقایان

 

البته این زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی دیرتر است در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش موهای ناحیه تناسلی آغاز می شود.

رشد آلت ابتدا در طول وسپس در قطر صورت می گیرد اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی شل بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

یك مرد با اندازه آلت تناسلی ۱۰ تا ۱۶ سانتی متر می تواند لذت كامل جنسی را در هنگام دخول آلت تجربه كند.

این بدان معنی است كه اندازه بزرگتر آلت تناسلی موجب لذت جنسی بیشتر نمی‌شود عمده گیرنده‌های عصبی لذت در ابتدای مهبل زن قرار دارد و هرچه به انتها نزدیكتر شویم تعداد گیرنده كمتری وجود دارد.

در مرد عمده گیرنده های عصبی لذت جنسی در انتهای آلت تناسلی مرد قرار دارد. واژن زن بوسیله عضلات احاطه شده است و به راحتی می تواند یك آلت مردانه نازك یا كلفت را در خود جای دهد و زن باید از این عضلات به خوبی استفاده كند.

آنچه موجب لذت بیشتر می‌شود كیفیت آمیزش و پیش نوازی است و اندازه آلت طبیعی تاثیری در میزان لذت ندارد.

از طرفی تنها ۲۰ درصد لذت جنسی مربوط به دخول آلت مرد در واژن زن است و سایر اندام ها و نوازش‌ها و بازی كردن‌ها و بوسه و گفتگوها مسئول ۸۰ درصد باقیمانده هستند.

آمار قطعی وجود ندارد ولی آمار موجود به شرح ذیل است :
متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۱ سانتی متر است.
متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر است.
باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند.
ابعاد بدن فرد، طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر فردی چاق و ستگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید زیرا توسط بافت های چربی بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو می‌رود این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود.
اندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد. در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند، اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود.

جهت افزایش طول آلت و افزایش قطر آلت می توانید از لوازم زناشویی مجاز و دارای مجوز بهداشت استفاده نمایید

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

یک نظر

نظر بدهید