اشتباهات رایج در رابطه جنسی

نوشته شده توسط

1

ممکن است فکر کنید این کارها هنگام رابطه جنسی چندان به چشم نمی آیند در صورتیکه ریز ترین نکات هم ممکن است .

اشتباهات رایج در رابطه جنسی

 

در کیفیت رابطه جنسی تاثیرگذار باشد پس حتما این نکات را درنظر بگیرید برخی از زنان فکر می کنند نقش بازی کردن مردان را شیفته آنان می کند اما بخاطر داشته باشید زیاده روی در این کار شما را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد.

حرکات نادرست :

متون وسوسه انگیز و لباسهای بدن نما می توانند در کتابها و فیلم ها مردان را شهوانی کنند اما در زندگی حقیقی چطور دکتر کامی بالک می گوید .

مردان هرگز توسط زنانی که بیشتر زمان خود را در مقابل آینه و صرف پوشیدن لباس های شهوت انگیز می کنند، تحریک نمی گردند حتی سیگنال های ظریفی که انتظار دارید از طرف شوهرتان به چشم علامت دیده شود، می تواند شهوت جنسی او را خاموش کند.

آرایش بیش از حد :

مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه هستند استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی باعث می شود در نهایت این جمله را از همسرتان بشنوید زیر این همه آرایش چرا پنهان شده ای دکتر بالک می گوید ذات مردان چنین است که نوع طبیعی را بیشتر می پسندند. مزه خوب آنها را مجذوب خود خواهد کرد و بر عکس زیاده روی آنها را فراری خواهد داد.

زمان بندی برای رابطه جنسی :

استفاده از پیام های شهوت ناک می تواند ضربان قلب شوهرتان را چند برابر کند اما تعیین زمان برای معاشقه فشار زیادی بر وی اعمال خواهد نمود.

خاموش کردن چراغ ها :

حتما دلیلی وجود دارد که مردان عاشق تماشای مسابقات فوتبال با کیفیت عالی هستند به گفته دکتر گریر این مخلوقات موجودات بسیار بصری محسوب می شوند و شیفته آن هستند که تا حد امکان هنگام معاشقه ببینند.

اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تار می تواند این تصور را در مرد زندگی تان ایجاد کند که بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهید نه احساسی که وی در شما ایجاد می کند.

همین عدم اطمینان آواری می شود بر سر جولان مردانه وی در اتاق خواب اگر در روشنایی راحت نیستید در اتاقی با نور اندک یا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهید.

تظاهر به ارگاسم :

این حقیقت وجود دارد که برای زنان رسیدن به اوج لذت جنسی کار آسانی نیست. در واقع میانگین زمان ارگاسم زنان ۲۰ دقیقه است و چه کسی همیشه این همه وقت در اختیار دارد.

بیشتر زنان فکر می کنند مجبورند برای اثبات مردانگی همسرشان ارضا شوند اما مردان تظاهر در این مورد را تشخیص می دهند.

اگر مردی احساس کند در صمیمی ترین لحظات به او دروغ می گویید درباره ارزش وجودی خود دچار تردید می شود پس به وی نشان دهید که چه زمانی شما را تحریک می کند اما اگر ارضا نشدید یک پایان سینمایی را شبیه سازی نکنید.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید