آموزش عشق بازی ( ویژه متاهلین )

نوشته شده توسط

4

 

خانمها بر خلاف تصور آقایان چندین ارگاسم متوالی دارند. تحریک نقطه جی (G) و دخول یکی از این ارگاسم ها به شمار می آید نه کل آن آقایان باید توجه کنند .

اموزش عشق بازی ( ویژه متاهلین )

 

خانمها پیش از ارگاسم جنسی نیاز به ارگاسم روحی و عاطفی دارند یعنی مرد باید قبل از امیزش با جملات و کلمات عاشقانه و محبت آمیز همسرش را برانگیخته نماید.

با معاشقه و بازی با بدن همسرتان، وی را به ارگاسم نزدیک کنید و کیفیت و لذت سکس را افزایش ببخشید.

روابط جنسی بد و کیفیت پایین آن پس از ازدواج میتواند باعث بروز برخی از مشکلات روانی، عاطفی و رفتاری و فرجام ناخوشایندی برای زوجین بهمراه داشته باشد.

زن و شوهری که توافق جنسی در بینشان وجود داشته باشد حتی اگر عقاید و دیدگاه های مخالف نیز داشته باشند میتوانند بدون اینکه در معرض تهدید خطر جدایی قرار بگیرند و بدون جنگ و اختلافی میانشان بوجود بیاید، باهم زندگی کنند.

اما در محیطی که عشق و توافق جنسی وجود نداشته باشد کوچکترین اختلاف فکری زندگی را متزلزل میکند.

آرتیست زندگی و عشق بایست در زمینه هایی مثل تکنیک کار بدن و وابستگی آن با هیجانات و امیال اطلاعات جامع و کاملی داشته باشد.

البته توجه داشته باشید، صرفا اطلاع از اعضا اعصاب و غده های بدن و روابط متقابل انها کافی نیست در عین حال باید به قوانین بازی های جنسی، عشق بازی، معاشقه و رابطه ی هوس و هیجانات جنسی آشنا بود.

متاسفانه روابط جنسی امروز آقایان توام با بی اطلاعی ست آنها روابط جنسی را فقط در قاب لذت نگاه میکنند. عدۀ ناچیزی از خانمها و آقایان هستند که میدانند روابط جنسی به همان میزان که با جسم رابطه دارد با روح هم رابطه دارد.

 

اهمیت هنر معاشقه :

اگر قبل از آمیزش، معاشقه و پیش نوازی وجود داشته باشد زوجین به مرحله ی تحریک شدگی میرسند و هردو اماده هستند و به مقدار کافی برانگیخته شده اند. این امر سبب می شود رابطه بهتری بین طرفین وجود داشته باشد و رضایت بیشتری از رابطه جنسی حاصل گردد .

پیش نوازی و معاشقه بار عاطفی مهر و محبت صمیمیت و علاقه ی زوجین را زیاد می کند . پیش نوازی را در هر زمانی می توانید شروع کنید.

معاشقه و پیش نوازی را اگر تا پایان شب نتوانید رابطه ی جنسی برقرار کنید، هنگام تماشا کردن فیلم، بعد از حمام، و …  میتوانید انجام دهید.

همین حمام های دو نفره نوازش ها در آغوش گرفتن ها و بوسه های کوچک و با محبت هستند که تمایل و برانگیختگی زیادی در همسرتان ایجاد می کند.

مهمترین قسمت یک رابطه جنسی رضایت بخش، وجود پیش نوازی و معاشقه می باشد و دخول نیز قسمت ناچیزی از رابطه جنسی ست.

معاشقه چگونه :

ممکن است عده ی زیادی از اقایان از نقاط حساس زنان فقط لب، سینه و کلیتوریس را بشناسند اما در واقع اینها تعداد ناچیزی از این نقاط هستند که همسرتان را دگرگون میکند.

اگر بخواهید لذت رابطه را برای خودتان و همسرتان دو چندان تقدیم کنید، باید به نقاط حساس دیگر توجه نمائید. این نقاط میتواند موهای سر، نرمه گوش، گردن، کمر، مچ دَستان، بازو، نواحی زیر بغل، زانوها، داخل رانها باسن و پشت رانها، باشد .

علاوه بر اینها ماساژ دادن هم بسیار در رابطه جنسی شما کمک خواهد کرد تا لذت جنسی را مهربانانه تقدیم عشقتان کنید.

اگر بخواهم بیشتر در مورد چگونگی معاشقه بدانیم :

تا جایی که امکانش است خودتان عریان نشوید، اجازه بدهید خانومتان آرام آرام این کار را برای شما انجام بدهد، خانمها عریان کردن را دوست دارند و همچنین شما این کار را برای او انجام بدهید، البته آرام آرام.

حرف بزنید صبحت کنید، اما نه در مورد قبض آب و گاز و برق یا بدهکاری ها و گرفتاری ها، همانطور که میدانید مرد ها با تصویر به خودشان می آیند و زن ها با صدا  پس سعی کنید عاشقانه با او حرف بزنید، جملات انرژی بخش بدهید،

بگویید که همیشه در کنارت هستم، بگویید دوستت دارم، برای خانم ها جمله دوستت دارم  همان قدر لذت بخش است ، که برای مرد به تو افتخار میکنم  لذت بخش است.

نقطه جی : همه خانمها در دیواره قدامی واژن، بخش حساس و تحریك پذیری به نام نقطه جی دارند با تحریک این نقطه میتوانید همسرتان را به ارگاسم برسانید.

شوخی های جنسی بازی های جنسی فانتزی های خودتان را در ذهنتان حبس نکنید همین ایده ها هستند که رابطه جنسی را متنوع میکنند و به آن رنگ و لعاب می بخشند.

خوابیدن مرد بعد از رابطه جنسی برای زن زیاد خوشایند نیست زیرا در این لحظه زن نیاز به توجه همسرش دارد، حتی با در اغوش گرفتن هم مسئله حل میشود سعی کنید پس از انزال به همسرتان توجه کنید.

درست است بعد از انزال دیگر حسش نیست؛ یا به عبارت منطقی تر بدن بعد از خروج منی سُست و ضعیف و بیحال میشود اما توجه شما به همسرتان در این لحظه بسیار برای وی دلنشین خواهد بود.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید