آشنایی با نیازهای جنسی آقایان

نوشته شده توسط

ییییی

 

مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه‌ جنسی از روش‌های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می‌کنند .

آشنایی با نیازهای جنسی آقایان

 

تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم‌ها سخت می‌شود در زیر به چند نشانه اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد مردی از شما فقط رابطه‌ جنسی می‌خواهد .

پول زیادی خرج می‌کند اما وقت نمی‌گذارد مردان پولدار سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه‌جنسی دارند.

شما را با کادوها، شام در رستوران‌های لوکس و از این قبیل بمباران می‌کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم‌تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف‌مقابلتان با شما وقت می‌گذراند و برای شناختن شما وقت می‌گذارد .
ساعت رابطه‌ جنسی برای افراد و گروه‌های سنی مختلف متفاوت است. ساعت رابطه‌جنسی به ساعتی گفته می‌شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه‌جنسی است.

مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می‌زند باید هوشیارتر عمل کنید.
برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد.

مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد همچنین اگر مردی متعهد نمی‌شود می‌تواند دلیلش این باشد که می‌خواهد با هر تعداد زنی که می‌تواند تا می‌تواند رابطه‌جنسی برقرار کند.
روابطی که در آن رابطه‌ جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می‌شوند. اگر احساس می‌کنید که رابطه‌جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود.

طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می‌شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد.

پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می‌کند.
مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می‌کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می‌کنند که رابطه جدی با او داشته باشند.

اگر می‌بینید که شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه‌ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت‌های او با زنان دیگر را خراب کنید.
اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه‌جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.
این قدیمی‌ترین تکنیک آنهاست اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می‌کند مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم‌تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

اگر وسایل مربوط به رابطه‌جنسی را در دور و اطرافتان می‌بینید یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است.

گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه‌ جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه‌ریزی کرده است.

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید.

در نهایت آن شب به رابطه‌جنسی ختم میشود روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می‌شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند.

چون به دنبال رابطه‌جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

درباره نویسنده

نظر بدهید